Domki do wynajęcia w Bukowinie Tatrzańskiej

OFERTA DOTYCZY BUDYNKU NA ZDJĘCIACH PONIŻEJ


Przedstawiona poniżej oferta dotyczy zgrzebnego wolnostojącego Domku w górach na leśnej polanie tuż obok basenów termalnych w Bukowinie Tatrzańskiej. Domek przedstawiony jest na zdjęciach na końcu tej strony. Adres domku: Sportowa 16, 34-530 Bukowina Tatrzańska

W skład wyposażenia domku wchodzi: kuchnia elektryczna, lodówka, bojler elek. łazienka z prysznicem i ubikacją, łóżka, szafy, talerze, sztućce, stare garnki itp. Należy pamiętać, że wszystkie elementy wyposażenia są bardzo proste i z reguły z odzysku. Budynek jest ogrzewany piecami węglowymi lub elektrycznie. W domku nie ma pościeli, telewizora, radia, czajnika elektrycznego i innych wydawałoby się podstawowych rzeczy. Należy sobie je przywieźdź we własnym zakresie. W sumie w budynku znajduje się 14 miejsc noclegowych (niektóre łóżka są podwójne). Oczywiście zgodnie z informacją w internecie liczba łóżek nie ogranicza liczby osób. W zimie nie ma dojazdu do domku, trzeba zostawić samochód 100m wyżej na parkingu przy basenach. Do kompleksu 9 wyciągów jest 1300m. Podstawą rezerwacji jest wpłacenie zadatku (czyli opłaty bezzwrotnej) w wysokości 30 % całej kwoty pobytu.

Cena standardowa obowiązująca cały rok wynosi 250 zł/doba za cały domek + energia elektryczna wg. wskazania licznika.

Cena sylwestrowa wynosi min. 3000 zł/doba za cały domek + energia elektryczna wg. wskazania licznika. W cenę wliczony jest pobyt do 7 dni. Każdy kolejny dzień rozliczany jest wg. ceny standardowej.

Telefon: 697905940

Przewiń stronę by zobaczyć zdjęcia!